top of page
Szukaj
  • tomaszplaskowski99

XXVII OGÓLNOPOLSKI BIEG KRZEPKICH IM. KAZIMIERZA ZEMBALI

Zaktualizowano: 14 lip 2021

Kochani! Z wielką przyjemnością ogłaszamy iż XXVII Ogólnopolski Bieg Krzepkich im. Kazimierza Zembali na dystansie 10 km odbędzie się 5 września 2021 roku! Honorowy patronat nad biegiem tradycyjnie objął Prof. Marian Zembala.

Jak wszyscy wiemy Ogólnopolski Bieg Krzepkich im. Kazimierza Zembali posiada wieloletnią tradycję i cieszy się sporym zainteresowaniem biegaczy nie tylko z Polski ale i z zagranicy. Przygotowaniem imprezy jak co roku zajmuje się nasz klub Liswarta Krzepice, który w tym roku obchodzi jubileusz 75 lecia istnienia.

Pragniemy Wam przekazać, że przygotowania idą pełną parą! Zaplanowaliśmy dla Was wiele atrakcji na cały dzień! W zawiązku z 75 leciem istnienia naszego klubu postanowiliśmy zorganizować dla Was dodatkowy bieg na dystansie 5 km pod nazwą „Krzepka Piątka”! Jesteśmy przekonani, że uatrakcyjni on jubileusz naszego klubu, a Wam dostarczy niezapomnianych wrażeń sportowych.

O wszystkich szczegółach będziemy informowali Was na bieżąco poprzez naszą oficjalną stronę Facebook oraz stronę internetową gdzie sukcesywnie będziemy zamieszczali wszystkie niezbędne informacje.

Życzymy Wam powodzenia!!! Zespół Liswarty


ZAPISY: www.biurozawodow.pl

(zapisy będą aktywne od 02.08.2021)Mapa biegu głównego
Mapa biegu Krzepka Piątka

1624 wyświetlenia0 komentarzy

Comentarios


bottom of page