10.10.209 LISWARTA nie pozostawiła złudzeń.

Mecze z MLKS Woźniki zawsze należały do zaciętych i tym razem krzepiczanie podeszli do spotkania z pełną mobilizacją.

Spotkanie rozgrywane w Krzepicach w trudnych warunkach pogodowych dostarczyło wiele goli, a te padły tylko do ”jednej bramki”.

Wynik spotkania strzałem głową otworzył Rafał Kasprzak, który wykorzystał dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego Jakuba Troczki.

Drugiego gola dołożył asystujący przy pierwszy trafieniu Jakub Troczka, który zachował się czujnie w polu karnym kiedy to dobił strzał z rzutu karnego Kacpra Nagłowskiego obroniony przez bramkarza gości.

Przed gwizdkiem kończącym pierwszą część gry ponownie na listę strzelców wpisał się Rafał Kasprzak notując tym samym dublet.

Przed przerwą doszło jeszcze do boiskowego zamieszania w którym czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości, a za obejrzenie drugiej żółtej kartki boisko musiał opuścić także Paweł Buła i obie drużyny mecz kończyły w zmniejszonych składach.

W drugiej odsłonie spotkania pierwsze minuty należały do gości, ale nie mogli oni poważnie zagrozić bramce strzeżonej przez Wiktora Krzemińskiego.

W kolejnych minutach inicjatywę przejęli miejscowi i udokumentowali to kolejnymi trafieniami. Tym razem do protokołu sędziowskiego dwukrotnie wpisał się Grzegorz Noga, którego trafienia po sytuacjach sam na sam z bramkarzem ustaliły ostateczny wynik spotkania.

Krzepiczanie dopisali cenne trzy punkty do swojego dorobku, a w najbliższa sobotę tj. 12.10.2019 o godzinie 15:00 zmierzą się na murawie w Truskolasach, gdzie LISWARCIE zawsze ciężko się grało z tamtejszą OLIMPIĄ! Serdecznie zapraszamy do małej wycieczki oraz dopingowanie LISWARTY na mało trudnym terenie.

LISWARTA Krzepice 5:0 MLKS Woźniki

Bramki dla LISWARTY: 2x Rafał Kasprzak, Jakub Troczka, 2x Grzegorz Noga