29.04.2019 Zabójcze kontry...

Niestety z Częstochowy LISWARTA nie wracała w najlepszych humorach. Krzepiczanie stawiali czoła gospodarzom w pierwszej połowie, a nawet to oni stworzyli największe zagrożenie, ale po strzale Adama Płuciennika skuteczną paradą popisał się bramkarz miejscowych.

Przerwa źle wpłynęła na gości, można powiedzieć, że zostali w szatni co bez skrupułów wykorzystali częstochowianie.

Szybkie kontry były zabójcze dla krzepiczan. Pierwszą groźną sytuację miejscowych wybronił debiutujący w bramce LISWARTY Tomasz Pląskowski, ale po chwili, wyciągał piłkę z siatki.

Nie minęły 2 minuty, a na tablicy było 2:0. Dalekie zagranie za linię obrony gości zakończyło się wykorzystaną sytuacją sam na sam z bramkarzem.

Kolejna bramka była praktycznie bardzo podobna. Wysoko ustawiona LISWARTA nadziała się na kolejną kontrę i gospodarze mieli już trzy bramkową przewagę.

Przyjezdni szukali swojej szansy i taką na gola zamienił Jakub Troczka, który po sfinalizował podanie Grzegorza Nogi i umieścił piłkę w pustej bramce.

STRADOM postawił jeszcze w ostatnich sekundach spotkania kropkę nad „”, kiedy strzałem z połowy boiska zawodnik gospodarzy zaskoczył ustawionego przed bramką bramkarza LISWARTY.

Gospodarze zwyciężyli zasłużenie, a LISWARTA musi jak najszybciej wylizać rany i walczyć o punkty w kolejnych meczach.

KS STRADOM Częstochowa 4:1 LISWARTA Krzepice

Bramka dla LISWARTY: Jakub Troczka