Do Psar LISWARTA wybierała się z nadzieją na pierwsze punkty „wiosenne”, jednak boisko zweryfikowało jej plany...

Początek spotkania był obiecujący. To krzepiczanie przejęli inicjatywę, ale w okolicach 20 minuty popełnili błąd przy wyprowadzaniu piłki co bez skrupułów wykorzystali gospodarze i objęli prowadzenie po strzale z okolic 16 metra.

Do przerwy prowadzenie miejscowych było dwubramkowe. Kontrowersyjny rzut karny wykorzystał zawodnik Psar i było 2:0.

Po wznowieniu gry krzepiczanie starali się złapać kontakt i odważnie ruszyli do przodu. Gospodarze mieli swoje okazje po kontrach. LISWARTA dopięła swego, kiedy precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego Łukasz Kajkowski zmniejszył prowadzenie miejscowych.

Niestety chwilę później po szybkiej kontrze domownicy podwyższyli prowadzenie i ostatecznie, mimo ambitnej gry podopiecznych Andrzeja Wróblewskiego zwyciężyli 3:1

LISWARTA musi szukać punktów w kolejnym meczu, a zadanie nie będzie łatwe, gdyż podejmować będzie rozpędzony LOTNIK Kościelec.

ORZEŁ Psary Babienica 3:1 LISWARTA Krzepice

Bramka dla LISWARTY: Łukasz Kajkowski.