31.12.2014 Szczęśliwego Nowego Roku

Z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2015 życzymy Państwu wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia, spełnienia marzeń prywatnych i zawodowych, szampańskiej zabawy sylwestrowej oraz wielu pozytywnych sportowych wrażeń na stadionie LISWARTY KRZEPICE!!!

24.12.2014 Wesołych Świąt!!!

Z okazji Świąt Prezes, Zarząd, Trenerzy oraz Zawodnicy klubu piłkarskiego LISWARTA KRZEPICE pragną złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia: szczęśliwych, kojących, wartych pamięci i przeżytych w zgodzie ze światem i z bliskimi, pełnych życia i miłości Świąt Bożego Narodzenia!!! 

14.09.2014 Ostatnie pożegnanie.

 Po meczu z Orłem Kiedrzyn dotarła do nas bardzo smutna, szokująca wiadomość o nagłej, niespodziewanej śmierci byłego Prezesa, Działacza, Zawodnika, a także wiernego kibica i przyjaciela klubu Liswarty Krzepice Pawła Kluby.

Prezes Paweł Kluba był człowiekiem, któremu dobro naszego klubu, ale również całej krzepickiej społeczności leżało na sercu. Aktywnie włączał się w różnego rodzaju pomoc, na rzecz klubu. Był z drużyną na dobre i na złe, cieszył się zwycięstwami, wspierał w trudnych chwilach.

Prezes klubu wraz z Zarządem, działacze, trener oraz zawodnicy składają wyrazy współczucia i łączą się w bólu z rodziną zmarłego.

Zawodnicy zwycięstwo z Orłem Kiedrzyn dedykują Świętej Pamięci Pawłowi Klubie.  

Nasz pamięć o Tobie nie wygaśnie. Na zawsze zostaniesz w naszych sercach…Śpij w pokoju…

 

Ostatnia ziemska droga Prezesa Pawła Kluby odbędzie się we wtorek 16.09.2014 o godzinie 14:00 w kościele Parafialnym w Krzepicach. 

 

 

02.09.2014 Modernizacja boiska.

autor: Mateusz Spaczyński

 

Od wczoraj na boisku Liswarty Krzepice trwają pracę modernizacyjne. Instalowane jest automatyczne nawadnianie boiska oraz wymiana ławek rezerwowych. Czasu na działanie nie jest wiele, gdyż już w sobotę krzepiczanie podejmują Amatora Golce. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i do meczu wszystko będzie gotowe. Nasz obiekt będzie pierwszym w powiecie, który będzie mógł pochwalić się tak zaawansowaną, zautomatyzowaną technologią nawadniania. Należy się cieszyć, że infrastruktura naszego obiektu systematycznie się poprawia.

04.08.2014 Ostatnie pożegnanie.

 W ostatnich godzinach dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci Kazimiery Szczęsnej - mamy naszego trenera Stanisława Szczęsnego.

Zarząd klubu, działacze oraz zawodnicy składają wyrazy współczucia i łączą się w bólu z rodziną zmarłej. 

Ostatnie pożegnanie będzie miało miejsce we wtorek 05.08.2014 o godzinie 16:00 w Kościele Parafialnym w Dankowie.

Wesołego ALLELUJA!!!

autor: Mateusz Spaczyński

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy wszystkim sympatykom i osobom związanymi z Liswartą Krzepice życzymy dużo radości, spędzenia czasu  w miłej wiosennej atmosferze, w gronie najbliższych, oraz moc pozytywnych sportowych emocji i wrażeń na stadionie LISWARTY KRZEPICE!!!