6.07.2015 Liswarta ogłasza nabór rocznika 2007 i młodszy…

autor: Mateusz Spaczyński

Już za tydzień tj. 13.07.2015 przygotowania do kolejnego sezonu rozpoczną drużyny LISWARTY KRZEPICE.

Liswarta ogłasza nabór zawodników do grupy młodzieżowej rocznika 2007 i młodsi.

Chętnych do uczestnictwa w treningach zapraszamy na pierwsze zajęcia, które odbędą się w poniedziałek o godzinie 17:00.

Zajęcia dla grup młodzieżowych odbywają się zazwyczaj w formie zabaw z elementami piłkarskimi, ale główny nacisk ukierunkowany jest na równomierny rozwój organizmu młodego adepta.

Rodzice, którzy chcieliby zaciągnąć więcej informacji mogą skontaktować się z trenerem Stanisławem Szczęsnym pod numerem telefonu 662 877 343.  

Zostań jednym z nas i reprezentuj barwy naszego – Twojego klubu SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

3.04.2015 Wesołego Alleluja!!!

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy Zarząd Kluby, Działacze oraz Zawodnicy pragną złożyć wszystkim sympatykom Liswarty najserdeczniejsze życzenia!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,

pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, 
serdecznych spotkań w gronie rodziny 
i wśród przyjaciół 
oraz wesołego Alleluja.

Znalezione obrazy dla zapytania zajączek wielkanocny

11.03.2015 Znamy terminarz!

OZPN Częstochowa przedstawił terminarz na rundę wiosenną fazy zasadniczej. Rozgrywki (o ile warunki atmosferyczne będą korzystne) zostaną wznowione 21.03.2015, a Liswarta "wiosnę" zainauguruje na własnym terenie meczem z KS Stradom Częstochowa, który odbędzie się o godzinie 16:00. Cały terminarz można znaleźć tutaj: http://ozpn.czest.pl/?p=4666

Odpowiedź na artykuł z dwutygodnika: "Kłobuckie Nowiny nr 28, 22 stycznia 2015"

             Szkoda, że Bogu ducha winni zawodnicy z Klubu Sportowego "TYGRYSY" stali się kartą przetargową w mało logicznych działaniach części radnych, z Przewodniczącym Rady na czele w wyimaginowanym „sporze” pomiędzy klubem „Liswarta Krzepice”, a decyzjami nowej rady gminy Krzepice.
            Ciekawe, że Pan Przewodniczący Rady wyliczył wszystkie koszty (łącznie z inwestycjami w stadion) Klubu „Liswarta Krzepice”, zestawiając je z bieżącymi wydatkami Klubu Sportowego "TYGRYSY". Jest to nie fair. Idąc tym tokiem myślenia, doliczmy do wydatków na Klub Sportowy "TYGRYSY" budowę hali, płace obsługi sprzątającej, woźnego itd. Zdecydowanie są to kwoty wyższe, niż inwestycje w stadion, będący przecież obiektem otwartym dla wszystkich.
Dla przypomnienia osobom z „pomrocznością jasną”: koszty bieżące Liswarty to przecież utrzymanie budynku (koszty energii, bieżące remonty, wywóz śmieci i nieczystości, ogrzewanie budynku), natomiast UKS „Tygrysy” takowych kosztów nie ponosi (koszty te pokrywa Gimnazjum Krzepice).
            Kolejna kwestia, to podane zarobki pracownika gospodarczego: po pierwsze nie jest to 33560,00 zł rocznie, tylko ok. 28 000,00 zł (nie wiadomo, co się działo przez ostanie 3 lata z pozostałymi ok. 6 tys.;  klub „Liswarta Krzepice” nie miał o nich pojęcia, powołujemy się na uchwały budżetowe  z lat 2012-2014). Po drugie, jest to normalny 8 godzinny dzień pracy - czy ktoś z radnych  się nad tym w ogóle zastanawiał?. Pan Stanisław od 7:00 do 15:00 zasuwa za najniższą krajową. A pracy jednak trochę jest, co widać po efektach : stadion jest zadbany, murawa jedna z ładniejszych w okolicy, szatnie i sanitariaty czyściutkie.
           Specyfikę myślenia Przewodniczącego Rady pokazuje dobitnie jego wypowiedź , że "jeśli chodzi o diety radnych,  to finansowane one są z innych środków budżetowych gminy" . Zatem proponujemy małą zmianę wydatków: wy sobie ogarnijcie na diety fundusz antyalkoholowy, a nam zostawcie 51 tys. złotych  „ z innych środków budżetowych gminy”.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Klub Liswarta Krzepice   

Ps. Szanowny Panie Przewodniczący bądź Szanowna Redakcjo gazety "Kłobuckie Nowiny". Podając kwoty pieniężne, podawajcie proszę, walutę, ponieważ, w sumie nie wiemy, czy chodzi o polskie złotówki, euro, ruble czy jeny...

12.02.2015 Bartosz, szybkiego powrotu do zdrowia!!!

W ostatnich dniach dotarła do nas smutna informacja o tragicznym wypadku samochodowym w którym uczestniczył Bartosz Wojtal. W wypadku zginęli dwaj koledzy Bartka z boiska: Kamil Maj oraz Dariusz Zborowski, CZEŚĆ ICH PAMIĘCI.

Bartek z ciężkimi obrażeniami znajduje się aktualnie w jednym ze szpitali w Krakowie na szczęście jego stan jest stabilny.

Bartosz jest wychowankiem naszego klubu, a także synem wieloletniego zawodnika, a obecnie członka zarządu Liswarty, Tomasza Wojtala.

Bartek swoją przygodę ze sportem rozpoczął w młodzieżowych drużynach Liswarty, a następnie piłkę nożną zamienił na piłkę siatkową. Aktualnie jest jednym z liderów II ligowych Karpatów Krosno.

Wszyscy związani z klubem wspierają Cię i życzą dużo siły w tym trudnym momencie! Mamy nadzieję, że jeszcze wielokrotnie będziesz reprezentował nasz region na boisku i spełniał swoje marzenia! WRACAJ DO ZDROWIA!!!