23.08.2019 Zmazać plamę…

Po fatalnym występie w Myszkowie LISWARTA wraca na własny teren. Krzepiczanie spotkaniem ze STRADOMIEM zaczną serie trzech spotkań z rzędu na własnym terenie, spotkanie z UNIĄ Rędziny prawdopodobnie zostanie przełożone na 30.08.2019, mecz odbędzie się w Krzepicach.

Goście w dwóch spotkaniach zgromadzili na swoim punkcie dwa punkty więc podobnie jak LISWARTA czekają na pierwszy komplet punktów.

Krzepiczanie potrzebują koniecznie dobrze punktować na własnym terenie. Atut własnego boiska gospodarze muszą wykorzystywać . W najbliższym spotkaniu kadra krzepiczan powinna być szersza więc trener Andrzej Wróblewski będzie miał większe pole manewru.

Początek spotkania przewidziany jest na 24.08.2019 o godzinie 17:00. ZAPASZAMY!

19.08.2019 LISWARTA bezradna…

 

LISWARTA jechała jako „Kopciuszek” na mecz do Myszkowa, ale niestety ta bajka nie skończyła się happy and-em…

Już przed meczem krzepiczanie zdawali sobie sprawę z trudności zadania, a kiedy okazało się, że LISWARTA wystąpi z przymusu od pierwszej minuty z trzema nominalnymi, a w przeciągu całego spotkania z czterema bramkarzami w składzie nie wróżyło to niczego dobrego…

Od pierwszych minut krzepiczanie zostali zepchnięci do głębokiej obrony, a pierwsze trafienie po stronie MKS-u nastąpiło w okolicach 15 minuty.

Gospodarze do przerwy jeszcze dwukrotnie skierowali piłkę do siatki przyjezdnych i na przerwę schodzili z wynikiem 3:0.

Chwilę po wznowieniu gry miejscowi dwukrotnie zmieścili piłkę w bramce podwyższając wynik spotkania.

Krzepiczanie mieli chwilę radości po trafieniu z okolic 18 metra Mateusza Spaczyńskiego, kiedy to piłka przed zatrzepotaniem w siatce otarła poprzeczkę, a bezradny bramkarz Myszkowa odprowadził ją tylko wzrokiem. Małym, ale zawsze jakimś pocieszeniem jest to, że była to najładniejsza bramka tego spotkania.

Miejscowi na stratę gola odpowiedzieli z przytupem i jeszcze dwukrotnie pokonywali bramkarza LISWARTY.

Dla krzepiczan był to mecz bez historii, do jak najszybszego zapomnienia. Gospodarze nie pozostawili złudzeń, która z ekip tego dnia jest lepsza.

Czas wylizać rany i powrócić na boisko w najbliższym spotkaniu mocniejszym.

MKS Myszków 7:1 LISWARTA Krzepice

Gol dla LISWARTY: Mateusz Spaczyński

Skład LISWARTY:

Wojciech Pietrzak – Jakub Krakowiak, Łukasz Kajkowski, Kacper Nagłowski, Jakub Troczka, Jakub Mikołajczyk – Mateusz Mońka, Jakub Chrzan (Tomasz Pląskowski), Mariusz Pawelec, Mateusz Spaczyński, Wiktor Krzemiński (Marcin Podgórski)

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

16.08.2019 LISWARTA jedzie do faworyta!

LISWARTA Krzepice w drugiej kolejce rozgrywek uda się do spadkowicza MKS Myszków.

Dla drużyny z Myszkowa będzie to pierwsze spotkanie w bieżących rozgrywkach, gdyż pierszy mecz MKS-u został przełożony na inny termin.

Gospodarze będą bez wątpienia faworytem tego spotkania. Dochodzą głosy, że chcieliby szybko powrócić na wyższy poziom i w związku z tym dokonali kilku wzmocnień.

Trener LISWARTY Andrzej Wróblewski będzie się musiał zmagać z brakami kadrowymi. Krzepiczanie wystąpią na pewno bez trzech podstawowych zawodników co nie stawia ich w korzystnej pozycji, ale nie złożą broni i zagrajają o korzystny rezultat.

Początek spotkania w Myszkowie ptzewidziany jest 17.08.2019 o godzinie 17:00! Zapraszamy!!

12.08.2019 Podział punktów na inaugurację!

Licznie zgromadzona publiczność na stadionie LISWARTY liczyła na pierwsze zwycięstwo miejscowych w nowym sezonie, świetna postawa bramkarza gości uchroniła gości od porażki.

Początek meczu był bardzo intensywny w wykonaniu POGONI, ale krzepiczanie przetrwali ten czas i nie pozwolili na stwarzanie groźnych okazji pod własną bramką.

W kolejnych minutach spotkania gra przeniosła się do środka pola.
Z czasem LISWARTA dochodziła do głosu, a pierwszy raz bramkarz gości musiał wykazać się swoim kunsztem po strzale głową Kacpra Nagłowskiego.

W kolejnej sytuacji sędzia wskazał na „wapno” kiedy to piłkę ręką blokował obrońca POGONI, a skutecznym wykonawcą rzutu karnego okazał się Kacper Nagłowski.

LISWARA dążyła do podwyższenia rezultatu, a po strzałach z dystansu i z rzutu wolnego debiutującego w barwach LISWARTY Mariusza Pawelca bramkarz przyjezdnych kapitalnymi interwencjami utrzymał swoją ekipę w grze.

Po wznowieniu gry POGOŃ szybko doprowadziła do wyrównania, kiedy to po precyzyjnym strzale z dystansu piłka zatrzepotała w siatce gospodarzy.

LISWARTA ruszyła do ataku, stworzyła kilka klarownych okazji, ale tego dnia dyspozycja golkipera przyjezdnych była wyśmienita i zarówno po strzale Grzegorza Nogi, Mariusza Pawelca i innych próbach wynik spotkania pozostał bez zmian.

Pierwszy punkt pojawił się więc na koncie LISWARTY chociaż niedosyt po meczu pozostał. Gratulacje dla obu drużyn za stworzone widowisko, a my liczymy na to, że krzepiczanie będą regularnie powiększać swój dorobek punktowy.

LISWARTA Krzepice 1:1 POGOŃ Kamyk

Bramka dla LISWARTY: Kacper Nagłowski

Skład LISWARTY:

Wiktor Krzemiński – Łukasz Kilan, Kacper Nagłowski, Jakub Troczka, Jakub Mikołajczyk – Mateusz Mońka (Mateusz Spaczyński), Jakub Krakowiak, Mariusz Pawelec, Adam Płuciennik – Łukasz Kajkowski (Rafał Kasprzak), Grzegorz Noga

W składzie również: Wojciech Pietrzak, Tomasz Pląskowski, Marcin Podgórski

Trener: Andrzej Wróblewski

Kierownik drużyny: Paweł Majchrzak

09.08.2019 Inauguracja na horyzoncie!

Okres przygotowawczy można uznać za zamknięty, czas by ruszyła częstochowska „OKRĘGÓWKA”!!!

Sezon 2019/2020 jest tuż za rogiem, a pierwsza kolejka to dla wszystkich pewna niewiadoma. Każda z drużyn ma nadzieję, że optymalnie przepracowała czas ładowania akumulatorów, a efekty będą widoczne na inaugurację.

Za pewne z czasem wytworzy się grupa walcząca o awans, ale i ta, która będzie zaciekle walczyła o ligowy byt. Ciężko aktualnie wskazać zdecydowanych faworytów, ale i tych, którzy będą musieli zmagać się w walce o przetrwanie, gdyż stawka wydaje się bardzo wyrównana. Póki co wszyscy skupiają się na pierwszym akordzie rozgrywek…

LISWARTA Krzepice zainauguruje ligowe rozgrywki na własnym stadionie, gdzie podejmie POGOŃ Kamyk!!!

Historia meczów z POGONIĄ pokazuje, że nie ma zdecydowanego faworyta tego spotkania. Obie drużyny będą chciały z przytupem rozpocząć sezon.

Goście to solidna ligowa marka, która od wielu lat walczy na szczeblu „okręgówki”. Drużyna z Kamyka potrafiła wielokrotnie włączyć się w walkę o podium. W jakiej sytuacji kadrowej będzie POGOŃ w zbliżającym się sezonie? Czy tym razem zadomowi się w górnej części tabeli? Pierwszy krok na pewno będzie chciała postawić w Krzepicach!

LISWARTA Krzepice po udanym poprzednim sezonie w roli beniaminka teraz jako bardziej doświadczona drużyna będzie chciała pokazać, że poprzedni sezon nie był dziełem przypadku. Cel przed krzepiczanami jest taki sam, czyli gra o spokojne utrzymanie. Kadra trenera Wróblewskiego nie jest szeroka, a już na początku sezonu szkoleniowiec nie będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników.

LISWARTA na pewno zrobi wszystko co w jej mocy, żeby zapewnić swoim kibicom udany start rozgrywek i nabrać przekonania co do własnej siły przed kolejnymi spotkaniami.

Boisko jednak weryfikuje wszystkie plany i tym razem nie będzie inaczej.

Pierwszy gwizdek przewidziany jest na 10.08.2019 o godzinie 17:00. SRDECZNIE ZAPRASZAMY na stadion LISWARTY!!!

07.08.2019 Zwycięstwo w ostatnim sparingu.

W ostatnim sprawdzianie przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych LISWARTA Krzepice zwyciężyła 6:0 z LKS Kamienica Polska.

Strzelcami bramek byli Rafał Kasprzak x2, Mateusz Mońka, Jakub Krakowiak, Marcin Podgórski oraz Wiktor Krzemiński.